• Z dniem 1 marca 2022 r. rozpoczął się kolejny sezon funkcjonowania Systemu Rowerów Miejskich „JASkółka”.

    Aktualnie system obejmuje 21 stacji rowerowych, rozmieszczonych w atrakcyjnych częściach centrum naszego miasta. Stacje rowerowe zlokalizowano także na terenie Osiedla Przyjaźń i Bogoczowca. System działał będzie do końca listopada br.

    Do dyspozycji mieszkańców oddano 84 rowery. Najprostszym sposobem wypożyczenia roweru jest zainstalowanie na swoim smartfonie bezpłatnej aplikacji Roovee. Można także skorzystać z dedykowanej strony internetowej https://rower.jastrzebie.pl/ lub zadzwonić do czynnego całodobowo Biura Obsługi Klienta pod nr 88 77 66 833.
    W naszym systemie zarejestrowanych jest już prawie 5750 użytkowników. Od czerwca 2021 r. ilość wypożyczeń rowerów przekroczyła liczbę 54 000. Przypominamy, że wypożyczenie roweru jest płatne, przy czym każde pierwsze 20 minut jest darmowe, co w praktyce pozwala na bezpłatne przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi stacjami rowerowymi.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support